jiří šimek
Moje projekty
O mně

Výroba webů a jejich optimalizace

Za moderní a rychlý web nemusíte platit desítky tisíc!

jiří šimek

Vytvořím vám
moderní webové stránky

Své první webové stránky jsem postavil již v roce 1999. Od té doby se stal vývoj webových stránek mým koníčkem, který jsem postupem času implementoval do svého současného obchodu, realit. V posledních letech nastala situace, že se na mě začali obracet přátelé, následně kolegové, abych jim vytvořil webové stránky a tak jsem využil situace po velké poptávce po cenově přijatelných webových stránkách a svého koníčka jsem proměnil ve fungující obchod. Spousta obchodníků a firem si nemůže dovolit drahé webové stránky nebo nechce platit měsíční poplatky za různé platformy, kterým stejně mnoho lidí nerozumí. Abych snížil náklady za vývoj stránek na minimum, tak využívám moderních šablon, které následně dle požadavků klienta přepracuji k jeho obrazu.

 • Osobní prezentace (realitní a finanční poradci, obchodníci apod.)
 • Menší firemní prezentace a eshopy
 • Webové stránky na prodej nemovitostí
01.
 • logo HTML5
 • logo google search console
 • Logo worpdress
 • Logo GA
 • logo java

K webu připravím
základní SEO optimalizaci

Webové stránky vyrábím v redakčním systému WordPress a v HTML5, kde využívám těch nejmodernějších šablon. Jejich výběr můžete ponechat na mě, na základě získaných informací a nebo si můžete sami vybrat z tísíce moderních stylů, které následně upravím podle vašich představ. Ke každé webové stránce připravím základní SEO optimalizaci, včetně vytvoření Sitemap, robots, klíčových slov, popisu webu a následně nastavím Google Search console a Google Analytics. Samozřejmostí je zprovoznění Google maps a v případě potřeby jakýchkoli kódů k remarketingu. Pokud budete potřebovat poradit se zprovozněním domény a webhostingu, tak vám samozřejmě rád poradím.

Mezi mé služby patří i nastavení a zprovoznění programů třetích stran, které je možné používat na webových stránkách. Pomohu vám nastavit Mailchimp, abyste mohli rozesílat newslettery, můžeme implementovat live chat (např.Smartsupp, Messenger) a nebo pro hravější z vás, dnes ve světě populární Chatbot (např. Landbot, Tidio), který za vás odvede veškerou práci při komunikaci s klienty.

 • Propracovaný design
 • Nastavení Google analytics, Search Console, API Maps, Ads
 • SEO nastavení-sitemap, robots, desription, keywords atd.
 • Nastavení služeb třetích stran např.Mailchimp včetně kampaní, Hotjar, Chatboty apod.
 • Nastavení webu pro prohlížeče s důrazem na rychlost načítání
jiří šimek
02.
0
Vyrobených stránek
0
Page Speed Insight
0
Síla zdrojového kódu
0
Online projektů

Z mé nabídky webů

Pokud chcete mít kvalitní a moderní web, tak se neváhejte na mě obrátit. Stačí si jen vybrat. Levněji to již nejde!

Buďte odlišní od konkurence

Webové stránky
na prodej nemovitosti

Pokud jste realitní makléř a chcete se se svojí prací odlišit od konkurence a chcete klientovi nabídnout více než ostatní, tak vám nabízím výrobu webových stránek na prodej nemovitosti. Výhodou této profesionální prezentace je, že na webových stránkách nejste omezeni žádným prostorem. Webové stránky nemovitosti umožňují vložit dokumenty ke stažení, video prezentaci, virtuální prohlídky, rozdělit popisy a informace o nemovitosti do bloků, aby byly pro klienta přehledné. Zároveň se jedná o zcela unikátní marketingový nástroj. Webové stránky nemovitosti předávám klientovi během 2-3 dnů od předání kompletních podkladů.

 • Originální a profesionální design
 • Nastavení webu pro prohlížeče s důrazem na rychlost načítání
 • Úprava fotografií do nových formátů pro web
jiří šimek
03.
Buďte vidět v online světě

Osobní a firemní
webové stránky

Vytvořím vám moderní, rychlé a jedinečné stránky pro prezentaci vás a vašich služeb nebo vaší firmy. Webové stránky připravím z těch nejlepších šablon od těch nejlepších designerů na světě, kteří se grafice a designu věnuji několik let a patří mezi špičku ve svém oboru. Mnoho firem staví svůj byznys právě na své originalitě a na tom, že klientovi připraví svoji vlastní grafiku.
Toto řešení je skvělé, ale je vhodné pouze pro firmy, které si mohou dovolit zaptatit za své nové webové stránky desítky tisíc korun. A než vymýšlet desítky hodin designy, které jsou již dávno vymyšlené a hlavně osvědčené, tak raději svým klientům nabídnů rychlé řešení za zlomek ceny. A výsledek v mnohém předčí většinu podobných stránek.

jiří šimek

Ceník služeb

Na spokojenosti klientů mi vždy záleží, proto pokud nebudete s výsledkem spokojeni, tak vám garantuji 100% vrácení peněz.

Webové stránky nemovitosti Onepage: 4000 Kč

Webové stránky nemovitosti Standard (do 5-ti stránek): 7500 Kč

 

Osobní webové stránky Onepage: 8000 Kč

Osobní webové stránky Standard (do 5-ti stránek): 15000 Kč

 

Firemní webové stránky Onepage: 7500 Kč

Firemní webové stránky Standard (do 5-ti stránek): 15000 Kč

 

Větší webové stránky (do 15 stránek): 20000-3000 Kč

   

Příklad: cena této webové stránky 25000 Kč*

*Je zde celkem 15 str. (9 str. + 6 str. z blogu), 8 fotografií z databanky, Template Theme Nastik, všechny fotografie upraveny do Jpeg a PNG Compressed, Page Speed Insight score 93 a Seo analýza zdrojového kôdu 85%.

Další služby:

Registrace domény, webhosting: 1000 Kč/rok

PPC kampaně, remarketing, facebook: na dotaz

1 ks fotografie z fotobanky: 300 Kč

Nastavení Mailchimp, včetně 1. kampaně: 3000 Kč

Kompletní nastavení Chatbota: od 5000 Kč

Zaučení k používání WordPressu: 700 Kč/hod

Následné práce na webu: 700 Kč/hod

Hotjar, smartsupp, platební brány: individuálně

04.

Jak pracuji

Vždy je důležité vědět, co klient očekává. Proto se s každým sejdu nad šálkem dobré kávy a prokonzultujeme případné možnosti.

 • Nezávazná schůzka

  Dáme si společně dobré kafe.
   

  Zjistím očekávání a potřeby klienta. Zjistím, jaká forma webu bude pro klienta optimální. Jestli se rozhodneme pro web v reakčním systému WordPress a nebo jestli půjdeme cestou HTML kódu. .

  01.
 • Jdu na to!

  Doba na to, abych se předvedl.
   

  Připravím návrh a rozložení webu s první úpravou designu šablony. Po odsouhlasení vzhledu se pustím do dokončení webu. Většinu menších webových stránek dokončím do týdne od zadání.

  02.
 • Mise splněna

  Předáním díla pro mě nic nekončí
   

  Všem klientům jsem i po dokončení k dispozici. Pokud se klient rozhodne pro jakékoli následné úpravy, případně jestli má zájem psát blog, doplňovat reference atd a nechce se tomu věnovat, tak jsem samozřejmě k dispozici.

  03.
05.

Reference klientů

Třešničkou na dortu je vždycky příjemná reference od spokojených klientů. Ta mi udělá pokaždé radost.

06.
© Jiří Šimek 2020 / Na veškerý materiál se vztahují autorská práva.
Zpět na úvod